Przy takich błędach meczu się nie wygra. Narew rozczarowała [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 31 maja 2023 4 Komentarze

Jeżeli popełnia się takie błędy, nie da się wygrać meczu w IV lidze. Narew Ostrołęka przegrała ważny mecz z Hutnikiem Warszawa 1:3 i skomplikowała sobie sytuację związaną z walką o utrzymanie.

W ostatnich czterech spotkaniach Narwianie byli niepokonani i prezentowali się z bardzo dobrej strony, co pozwalało z optymizmem podejść do meczu z Hutnikiem Warszawa. Dobre nastroje zgasły jednak po pierwszej połowie, która od pewnego momentu była fatalna dla Narwi.

Moment ten nadszedł w 29. minucie. Bramkarz Kacper Stepnowski potknął się na piłce, a ten fatalny błąd golkipera niebiesko-czerwonych wykorzystał Kowalski. Trzy minuty później bramkarz Narwi sfaulował w polu karnym rywala i sędzia podyktował jedenastkę, po której padła druga bramka. Z trybun popłynęły niecenzuralne słowa, a kibice wzywali trenera do zmian w składzie.

Jakby złego było mało, wkrótce Ignacak urządził sobie rajd po ostrołęckim boisku, przebiegł spory dystans z piłką, podał do Kowalskiego a zawodnik o najpopularniejszym nazwisku w Polsce po chwili radował się z gola. 0:3, nokaut, absolutnie niespodziewana sytuacja.

W drugiej połowie Hutnik mądrze się bronił, a Narew próbowała "ukłuć". Vilela ładnie uderzał z dystansu, ale zobaczyliśmy bramkarską paradę w wykonaniu warszawskiego golkipera. Pod koniec meczu jednak i on popełnił błąd, fatalnie wyprowadził piłkę, co wykorzystał Budniak, strzelając gola - niestety tylko honorowego.

Narew przegrała 1:3 i ma nóż na gardle. W następnej kolejce będą trzy punkty za walkower z Orłem Baniocha, ale kolejne mecze - z Marcovią Marki i Escolą trzeba po prostu wygrać. Nie ma już miejsca na pomyłki, a na pewno nie na takie błędy, jak w środę.

Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 1:3 (0:3)

Bramki: Budniak 86 – Kowalski 29, 41, Nowik 34 (k)

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Gromek, Ochrimenko, Iżowski, Gałązka (74. Kubeł) – Białobrzeski (46. Ciężar), Trojanowski (34. Faracov), Vilela – Budniak, Olesiński, Jastrzębski (46. Maciuszko).

Wyniki 31. kolejki:

Co w innych meczach? Porażkę zanotował KS CK Troszyn - z powiatu ostrołęckiego rzutem na taśmę 3 punkty wywiozła Mazovia, z czego niepocieszona będzie Victoria Sulejówek.

Narew Ostrołęka1-3Hutnik Warszawa
Wisła II Płock3-0 (wo)Orzeł Baniocha
Wilga Garwolin1-2Marcovia Marki
KS Raszyn6-1Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn0-1Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów3-2Mazur Karczew
MKS Piaseczno0-3MKS Przasnysz
Świt Staroźreby0-0Ząbkovia Ząbki