Puchar Polski COOZPN: Awans Narwi Ostrołęka i Świtu Baranowo (wyniki)

Piłka nożna 19 sierpnia 2020 5 Komentarzy

Narew Ostrołęka i Świt Baranowo to ekipy z naszego regionu, które dziś zameldowały się w 3. rundzie okręgowego Pucharu Polski. Narwianie wygrali na wyjeździe z Aldo Bartnikiem Myszyniec, z kolei Świt niespodziewanie ograł Rzekuniankę Rzekuń

Choć do przerwy piłkarze Narwi przegrywali z Aldo Bartnikiem 0:1, to w drugiej połowie zaaplikowali rywalom cztery gole i wywalczyli pewny awans. Na listę strzelców wpisywali się: Mikołaj Banach, Mateusz Turek, Bartosz Siurnicki i Przemysław Olesiński.

Niespodziankę sprawił Świt Baranowo, który na własnym stadionie pokonał Rzekuniankę Rzekuń 2:1 po bramkach Przemysława Gładka i Karola Dawida.

Tym razem tylko jeden mecz zakończył się rzutami karnymi: GKS Andrzejewo pokonał wyżej notowany KS Wąsewo po serii "jedenastek".