Puchar Polski: Dobry występ Marii Pisarek! Była najmłodsza, jest w "10"

Inne 18 października 2018 2 Komentarze

W niedzielę 14 października w Mińsku Mazowieckim, odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness seniorów.W kat. bikini fitness do 166cm startowała Maria Pisarek, trenująca w ostrołęckim klubie Kuźnia. Mimo najliczniejszej kategorii (aż 26 zawodniczek), Marysia jako najmłodsza w grupie, zajęła ósme miejsce.

W niedzielę 14 października w Mińsku Mazowieckim, odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness seniorów. W kat. bikini fitness do 166cm startowała Maria Pisarek, trenująca w ostrołęckim klubie Kuźnia. Mimo najliczniejszej kategorii (aż 26 zawodniczek), Marysia jako najmłodsza w grupie, zajęła ósme miejsce.

To nie pierwszy sukces Marii Pisarek w tym roku. Pisaliśmy już o jej doskonałym występie na zawodach IFBB Diamond Cup FIWE 2018.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wielki sukces 18-latki z ostrołęckiej Kuźni! Dwa medale na prestiżowych zawodach

Tym razem Pisarek była na 8. miejscu w 26-osobowej stawce. Zwyciężyła Anna Woźniakowska z KS Michael Warszawa, przed Justyną Zięciną z KS Śląskie Harpagany i Katarzyną Dmochewicz z KS Fit Elite Poznań.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:10, 19 października 2018

facet

Okropne te dziewczyny..:(

ocena: -         zgłoś
...
19:13, 19 października 2018

xyz

Pochwal się swoją.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.