Puchar Polski K1: Ewelina Peczyńska ze srebrem

Sporty walki 01 grudnia 2021 0 Komentarzy

W miniony weekend reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w Pucharze Polski K1. Ostrołęcki klub reprezentowali: Marcel Piersa Junior młodszy -81kg, Szymon Orzoł junior starszy -71kg i Patryk Bielewicz junior starszy -75kg oraz Ewelina Peczyńska senior -52kg.

  • Ewelina Peczyńska w drabince turniejowej dostała wolny los, w kolejnym szczeblu turnieju zdecydowanie wygrała swoją walkę z Karoliną Nowak z Husarii Wieruszów. Walkę finałową po dobrym występie przegrała punktowo z mocno utytułowaną Dominiką Chylińską (Oświęcimski Klub Karate, wicemistrzyni Europy z tego roku).
  • Marcel Piersa w swojej drugiej walce w karierze przegrał na punkty z zawodnikiem z Lublina. - Zbieramy doświadczenie i liczymy na dalszy rozwój tego zawodnika - podkreśla trener Arkadiusz Ludwiczak.
  • Patryk Bielewicz był blisko wygranej, jednak musiał finalnie uznać wyższość punktową zawodnika z Suwałk który wygrał cały turniej.
  • Szymon Orzoł walczył z mocnym Vladyslavem Shatunskyim, który był Mistrzem Ukrainy Kyokushin oraz ma na koncie zwycięską walkę zawodową na gali KoK Word Series w tym roku. Mocny rywal, co pokazały na koniec walki karty punktowe. Przeciwnik Szymona również wygrał cały turniej pokonując późniejszych rywali przed czasem.

- Mamy duży niesmak, gdyż liczyliśmy na lepszy dorobek medalowy po tym turnieju jednak nie zawsze idzie po naszej myśli. To był ostatni start w tym roku, mamy czas na lżejsze treningi, regenerację dopracowanie pewnych elementów i w styczniu walczymy ponownie. Bardzo dziękujemy firmie Czas Dotleniania - Tlenoterapia Hiperbaryczna za pomoc w przygotowaniach w postaci bezpłatnych tlenoterapii - podsumowuje trener Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.