Puchar Polski: Korona Ostrołęka nie zagra w finale (zdjęcia)

Piłka nożna 08 maja 2019 16 Komentarzy

Korona Ostrołęka nie zagra w finale mazowieckiego Pucharu Polski. Na stadionie przy ulicy Witosa żółto-niebiescy przegrali dziś z IV-ligową Błonianką Błonie 0:3.

Pierwsza bramka padła w 29. minucie. Dawid Jarczak pokonał Andrzeja Łyzińskiego i zespół Błonianki wyszedł na prowadzenie 1:0. W drugiej połowie drużyna gości przypieczętowała awans do finału mazowieckiego Pucharu Polski. W 79. i 81. minucie do siatki trafił Rafał Włodarczyk.

Pucharowa przygoda Korony na szczeblu wojewódzkim zakończyła się na półfinale, co - mimo dzisiejszej porażki - można uznać za sukces.

A Błonianka już 22 maja zagra w meczu finałowym z Legią II Warszawa. Drugi zespół Wojskowych pokonał dziś Legionovię Legionowo 3:1.

...
20:30, 08 maja 2019

kibic

Panowie jest ok prawie jak Barcelona

...
20:42, 08 maja 2019

Może dobrze że nie zagra bo wtedy byłaby kompromitacja naszego miasta. Tak słabej Korony nie widziałem od dawna może za czasów Robaszkiewicza. Nie można wygrać meczu z dobrze grającą drużyną prostym sposobem czyli piłka do przodu na aferę i może ....coś się uda. Problem z wymianą trzech podań w środku pola Strzeżysz dwoiii się i troii ale Gąska ma problemy z przyjęciem piłki nie mowa o zagraniu z pierwszej.Potrzebne są korepetycje dla trenerów i zwrócić sie z prośbą o pomoc do byłego trenera Truszkowskiego cięzkie trzy mecze przed zespołem a nie widać w druzynie świezości jakości biegają jak konie. Pozdrawiam.

ocena: 0%         zgłoś
...
20:50, 08 maja 2019

do gościa wyżej

byliśmy na tym samym meczu błonie pokazały jaka tamta grupa jest silna fajnie sie patrzyło na grę gości gospodarze to nie ten sam zespół z jesieni

...
21:19, 08 maja 2019

nie śmiejcie się z bartusia gąski to wielki talent maruje swój potencjał w tym zespole

...
21:33, 08 maja 2019

Talent to ma Damian Slowik

...
21:52, 08 maja 2019

Retui

No krzesełka na stadionie fajne goscie z błonia wyszli ufajdani na tylkach i plecach na bialo i niebiesko ten stadion to wstyd

...
22:11, 08 maja 2019

Ten klub to wstyd! Chłopaki w letnim okienku uciekajcie gdzie się da, przestańcie się tu marnować.

...
22:19, 08 maja 2019

Blonie zasłużenie wygrały.
Chlopaki nie poddajcie się, gra sie dalej,pewien etap zamknięty.
Brawo drużyna Korony.
Ps. Do wyzej a gdzie mieli by iść?  Do nizszych lig A klasa ,okregówki.  Lepiej słabiej grac w 4 lidze niz w/w ligac kopać z kopaczami.

Do gość wyżej 20:50

A jaka to była Korona na jesieni dobra ? Fakt że pod koniec jesieni złapali formę i wygrali puchar ale nie przesadzajmy że wtedy byli dobrzy. Jak narazie to po 7 kolejkach wiosny właśnie lepiej punktują 11 punktów a wtedy zaledwie pięć.
A mecz faktycznie słaby. A zmiany jak już było po ptokach.

...
05:27, 09 maja 2019

chyba na mecze nie chodziłeś nie widziałeś że grała w piłkę a wczoraj kopała do przodu grała bez żadnego pomysłu każde wybicie z obrony znajdowało się na aucie nie wierzę że przez kilka miesiecy chłopcy  zapomnieli grać w piłkę raczej winna stoi po stronie trenerów bo za dużo jest ich na ławce i śmiesznie to wygląda jak we trzech się naradzają na bieżni a nikt z nich nie ma kompetencji do prowadzenia drużyny