Puchar Polski: Narew awansuje, Troszyn odpada (wyniki, zdjęcia)

Piłka nożna 11 września 2019 2 Komentarze

Dziś na lokalnych boiskach odbyły się mecze 4. rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W następnej rundzie obejrzymy piłkarzy Narwi Ostrołęka, którzy w derbach regionu wygrali z Rzekunianką Rzekuń 4:1.

Awans wywalczyli piłkarze Narwi Ostrołęka, którzy w Rzekuniu okazali się lepsi od miejscowej Rzekunianki. Był to prawdziwy Gontarz show, bowiem to Kamil Gontarz był autorem wszystkich czterech bramek dla ostrołęckiej Narwi. Strzelił je w 6., 14., 22. i 61. minucie. Rzekunianka odpowiedziała golem z 49. minuty. Skończyło się wynikiem 4:1 na korzyść niebiesko-czerwonych.

W tym samym czasie w Troszynie padł remis 1:1, lecz Nadnarwianka Pułtusk okazała się lepsza od miejscowego KS CK w rzutach karnych.