Puchar Polski: Narew i Troszyn z awansem do 4. rundy

Piłka nożna 04 września 2019 0 Komentarzy

Za nami mecze trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Awans wywalczyły ekipy Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn. W kolejnej rundzie zagra też Rzekunianka Rzekuń.

Piłkarze Narwi Ostrołęka zmierzyli się w Wąsewie z miejscowym KS. Wynik meczu w 8. minucie otworzył Piotr Dąbrowski, wyprowadzając Narew na prowadzenie. Po pół godzinie gry gospodarze wyrównali za sprawą Jakuba Podolaka. Na kolejne gole czekaliśmy do ostatniego kwadransa meczu.

Najpierw - w 76. minucie - Dąbrowski strzelił swoją drugą bramkę. Na 10 minut przed końcem meczu Podolak znów wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do remisu 2:2. Jednak Narew ma w swoich szeregach niezawodnego Kamila Jastrzębskiego. W 83. minucie strzelił on zwycięskiego gola. Tym samym Narew przechodzi do czwartej rundy.

Narwianie zagrali w składzie: Woźniak (46. Drężek) – Jóźwiak (65. Pełtak), Skarzyński, Cendrowski (46. Niedźwiecki), Popieniek (46. Jastrzębski), Cychol (46. Kuzia), Karwowski, Białobrzeski (46. Strzeżysz), Dworecki, Gontarz, Dąbrowski.

W czwartej rundzie melduje się też KS CK Troszyn, który wygrał ze Świtem Baranowo 2:1.  Wolny los miała Rzekunianka Rzekuń.