Puchar Polski: Narew II Ostrołęka i Aldo Bartnik Myszyniec w kolejnej rundzie

Piłka nożna 14 września 2022 0 Komentarzy

Narew II Ostrołęka pokonała Rzekuniankę Rzekuń 1:0 i awansowała do czwartej rundy okręgowego Pucharu Polski. Zagra w niej też Aldo Bartnik Myszyniec, który awansował po wygranej walkowerem.

Piłkarze Narwi II Ostrołęka od 23. minuty grali w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę za faul taktyczny (pociągnięcie za koszulkę wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Rzekunianki) zobaczył Kacper Szmigiel. Ale to niebiesko-czerwoni objęli prowadzenie - w 45. minucie asystę zaliczył Damian Klec, a na listę strzelców wpisał się Mikołaj Banach.

Ostrołęcka młodzież w drugiej połowie, mimo osłabienia, obroniła prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0, dzięki czemu to Narew II zagra w kolejnej rundzie.

Narew II Ostrołęka zagrała w składzie: Łaszczych (46. Pędzich) - Babicz, Szmigiel, Gocłowski, Bieńkowski (74. Pierzchała) - Sadowski (46. Bąk), Banach, Ciężar - Miłoszewski (46. Rychlicki), Grodzki (61. Borowiecki), Klec (46. Siurnicki).

Rzekunianka Rzekuń zagrała w składzie: Grażulewicz - Szymczyk (60. Szklanko), Abramczyk, Obuchowicz (60. Bednarczyk), Przywojski - Karczewski, Galarski, Dmochowski (60. Trzciński) - Markowski (46. M.Kaczyński), Sokołowski (60. Sobotka), Szczepanek (46. Białczak)

W czwartej rundzie jest też Aldo Bartnik Myszyniec, ale ta drużyna awansowała bez gry. Makowianka Maków Mazowiecki oddała mecz walkowerem.