Puchar Polski: Narew II z awansem do kolejnej rundy [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 28 września 2022 1 Komentarz

Piłkarze Narwi II Ostrołęka awansowali do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Narwianie wygrali u siebie z wyżej notowaną Ostrovią Ostrów Mazowiecka 3:2. Z kolei Aldo Bartnik Myszyniec nie sprostał V-ligowemu MKS Ciechanów i odpadł z Pucharu po przegranej 1:5.

Narwianie dobrze zaczęli mecz, bo już w 7. minucie Mikołaj Banach wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Ostrovia wyrównała, ale po pół godzinie gry znów Narew prowadziła - na 2:1 strzelił Bartosz Bieńkowski. W 34. minucie bramkarz Narwi II Bartosz Łaszczych obronił rzut karny.

Drugą połowę Narew zaczęła od bramki Bieńkowskiego. Choć Ostrovia strzeliła na 3:2 w 89. minucie i rzuciła wszystkie siły do ataku, to jednak gospodarze utrzymali prowadzenie i cieszyli się z awansu.

Skład Narew II Ostrołęka: Łaszczych – Babicz (84. Ka. Drężek), Rychlicki, Dąbrowski, Opęchowski (66. Grala) – Sadowski (46. Ciecierski), Ciężar, Banach – Pierzchała (66. Borowiecki), Klec (80. Miłoszewski), Bieńkowski (85. Rogoziński).

Z Pucharu odpadł Aldo Bartnik Myszyniec, który na własnym stadionie przegrał z MKS Ciechanów 1:5.