Puchar Polski. Różan pokonał Rzekuniankę. Wyniki 3. rundy

Piłka nożna 07 września 2023 1 Komentarz

Za nami 3. runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. FC 2012 Różan pokonał Rzekuniankę Rzekuń 2:1 i awansował do kolejnej rundy.

Pierwsza połowa potoczyła się po myśli FC Różan. Wynik meczu otworzył Paweł Dzbeński, a z karnego podwyższył Piotr Bałas. Po przerwie Rzekunianka dokonała kilku zmian i gra się poprawiła - efektem był gol Sokołowskiego. Różan miał okazję na podwyższenie wyniku, ale Skierkowski obronił rzut karny: działo się sporo, lecz ostatecznie minimalne zwycięstwo odniósł Różan i mógł celebrować awans do kolejnej rundy.

FC 2012 Różan - Rzekunianka Rzekuń 2:1 (2:0)

• 1:0 Dzbeński
  • 2:0 Bałas [karny]
  • 2:1 Sokołowski

Rzekunianka: Smoliński - Jastrzębski, Wołejszo, Przywojski, Białobrzewski, Dudek, Rogoziński B. Szczepanek, Rogoziński M. Galarski, Sokołowski. Zagrali też: Szymczyk, Szklanko, Dmochowski, Skierkowski.