Puchar Polski. ULKS, Rzekunianka i Kurpik grają dalej

Piłka nożna 12 września 2024 1 Komentarz

Za nami 3. runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. ULKS Ołdaki, Rzekunianka i Kurpik Kadzidło meldują się w kolejnej rundzie po środowych wygranych.

W Ostrołęce zmierzyły się ekipy Narwi II i ULKS Ołdaki. Grająca ligę wyżej ekipa ULKS-u objęła prowadzenie po golu Szabłowskiego w 50. minucie. Dwie minuty później wyrównał Krawczyk, ale decydujący cios zadali goście - w 64. minucie gola na wagę awansu zespołu ULKS Ołdaki strzelił ponownie Szabłowski.

Pewny awans zaliczyła Rzekunianka Rzekuń. Podopieczni Roberta Cychola na wyjeździe rozbili KS Wąsewo 6:1. Hat-tricka strzelił Sokołowski, dublet zaliczył Kaczyński, a jednego gola dołożył Dmochowski.

Sześć goli na wyjeździe zdobył też Kurpik Kadzidło, który rozbił MKS II Ciechanów. Trzy gole Pawła Magdaleńskiego, jeden Piotra Magdaleńskiego i po jednym Samsla i Nicewicza - ekipa Kurpika wygrała 6:0 i melduje się w kolejnej rundzie.

A w niej czekają nas ciekawe mecze. 25 września ULKS Ołdaki zagra z Narwią Ostrołęka; Rzekunianka zmierzy się z Makowianką Maków Maz., a Kurpik Kadzidło zagra z MKS Przasnysz. KS CK Troszyn ma wolny los.