Puchar Polski: Wygrana Bartnika, porażka Orza

Piłka nożna 14 sierpnia 2019 0 Komentarzy

W środę odbyły się mecze pierwszej rundy Pucharu Polski nas szczeblu okręgowym. W początkowej fazie rozgrywek powiat ostrołęcki reprezentowany był przez Aldo Bartnik Myszyniec i Orz Goworowo. W następnej rundzie zagrają piłkarze z Myszyńca.Drużyna Aldo Bartnika zagrała na wyjeździe z Iskrą Zaręby Kościelne i już do przerwy rozstrzygnęła sprawę awansu, prowadząc 4:0. Skończyło się wygraną 5:1, a bramki dla Bartnika strzelili - Marcin Kamiński (trzy), Dominik Gąska i Mateusz Bałdyga. Za tydzień Bartnik zmierzy się w drugiej rundzie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Z Pucharem Polski pożegnał się Orz Goworowo, który przegrał z Wymakraczem Długosiodło 2:4. Obie bramki dla Orza strzelił Dominik Sujkowski.

Druga runda już 21 sierpnia. Z zespołów z naszego regionu zagra wspomniany Bartnik, a także KS CK Troszyn - z Wymakraczem Długosiodło, Narew Ostrołęka - na wyjeździe z FC Różan, Rzekunianka Rzekuń - u siebie z Mazowszem Jednorożec, a Świt Baranowo - u siebie z Iskrą Krasne.

Aktualizacja: Wcześniej błędnie podaliśmy, że w 2. rundzie Pucharu Polski Bartnik Myszyniec zmierzy się z KS CK Troszyn. Za błąd przepraszamy. Powyżej już aktualne pary PP.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.