Puchar przewodniczącego dla Naki Olsztyn [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 29 paĹşdziernika 2016 7 Komentarzy

Zespół Naki Olsztyn zwyciężył w turnieju piłkarskim chłopców z rocznika 2007. Puchar przewodniczącego Rady Miasta pojechał na Warmię po pasjonującym finale, który rozstrzygnięty został dopiero w rzutach karnych. Najlepszym zespołem z Ostrołęki była Korona.

Zespół Naki Olsztyn zwyciężył w turnieju piłkarskim chłopców z rocznika 2007. Puchar przewodniczącego Rady Miasta pojechał na Warmię po pasjonującym finale, który rozstrzygnięty został dopiero w rzutach karnych. Najlepszym zespołem z Ostrołęki była Korona.

Turniej rozpoczął się od fazy grupowej, w której dziesięć drużyn było podzielonych na dwie grupy. W grupie pierwszej zwyciężyła Rakovia Warszawa, lecz zrobiła to w dość ciekawy sposób - gracze z Warszawy w każdym meczu strzelali jedną bramkę i tym sposobem osiągnęli dobry bilans: trzy zwycięstwa i remis. Na drugim miejscu w grupie A znalazł się Talent Białystok, trzecia była Korona Ostrołęka, czwarte miejsce dla AMP Gol Ostrów Maz., a piąte - Olimpia Zambrów II. W grupie B najlepszy był zespół ŁKS Łomża, przed Naki Olsztyn, Olimpią Zambrów, APN Ostrołęka i Koroną II Ostrołęka.

Dużo emocji było w fazie pucharowej. Zacznijmy od niższych miejsc, o które grały wszystkie ostrołęckie zespoły. W dwumeczu o 9. miejsce Olimpia II Zambrów dwukrotnie pokonała Koronę II Ostrołęka (3:0, 1:0), oznaczało to dziesiąte miejsce dla niebiesko-żółtych. W "półfinale pocieszenia" Korona pokonała APN 1:0 i dało jej to prawo gry o 5. miejsce. Tam z kolei lepsza okazała się ekipa AMP Gol Ostrów Maz., która pokonała ostrołęczan 1:0. W meczu o 7. miejsce APN Ostrołęka uległ Olimpii Zambrów po rzutach karnych (w regulaminowym czasie gry było 1:1).

O medale zagrały zespoły Rakovii Warszawa, Naki Olsztyn, ŁKS Łomża i Talent Białystok. W półfinałach Rakovia uległa Naki 0:2, a ŁKS wygrał z Talentem 2:1. W spotkaniu o trzecie miejsce białostoccy piłkarze pokonali 1:0 młodych adeptów futbolu ze stolicy, w finale po rzutach karnych zwyciężyła ekipa Naki Olsztyn (bez bramek w regulaminowym czasie gry). Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski puchar za zwycięstwo w turnieju wręczył więc kapitanowi ekipy z Olsztyna.

Organizatorem turnieju był klub OTS Korona Ostrołęka, obie drużyny niebiesko-żółtych w sobotnich zmaganiach prowadził trener Mariusz Szymczyk.

Klasyfikacja końcowa: 1. Naki Olsztyn, 2. ŁKS Łomża, 3. Talent Białystok, 4. Rakovia Warszawa, 5. AMP Gol Ostrów Maz., 6. Korona Ostrołęka, 7. Olimpia Zambrów, 8. APN Ostrołęka, 9. Olimpia Zambrów II, 10. Korona Ostrołęka II.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
09:57, 30 paĹşdziernika 2016

Jak to jest?

Gdzie jest to najlepsze w miescie szkolenie APNu? No dawac niepocieszeni rodzice wylewajcie swoje żale ;-)  brawa dla wszystkich drużyn  


...
10:13, 30 paĹşdziernika 2016

Gość

APN grał 3 składem


...
12:58, 30 paĹşdziernika 2016

Ostro

Szkoda że nie 15-stym ha ha ha ;-)


...
17:23, 30 paĹşdziernika 2016

Gość

Fakt ze nie gral nikt z ligi


...
17:49, 30 paĹşdziernika 2016

rodzic

wiem, że najeżdżanie na APN jest 'modne' ale spójrzcie na wyniki meczów ligowych a nie jakichś podrzędnych turniejów :)


...
18:11, 30 paĹşdziernika 2016

Do rodzic

Nazywając  turniej, w którym z resztą wzieliście udział "podrzędnym" obrażasz pozostałe zespoły, nie tędy droga.  


...
13:23, 31 paĹşdziernika 2016

Wieśniak

Rocznik 2007 nie gra w lidze, a w APN'ie widzę chłopców co rok grających w turniejach, więc glupie są slowa o 3 skladzie ;)
W tym wieku liczy się rywalizacja i to by dzieci sie ruszały.
Patrząc na wyniki rzuca sie w oczy jak gospodarz robi turniej pod siebie, wyniki dla rodziców i trenerów powinny byc drugorzędne, natomiast chyba Koronie zależało na tym by być wyżej od akademii ;)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.