Puławski: Rezygnuję z poborów za kwiecień

Piłka nożna 01 maja 2018 2 Komentarze

Trener Świtu Baranowo Kazimierz Puławski honorowo zrezygnował z pobania pensji za kwiecień 2018 roku. Świt opublikował oficjalne oświadczenie, w którym trener bierze na siebie winę za słabe wyniki zespołu.

fot. www.facebook.com/switbwoŚwit Baranowo w rundzie wiosennej jest obecnie najsłabszą drużyną A Klasy. Piłkarze prowadzeni przez Kazimierza Puławskiego przegrali wszystkie sześć meczów, notując bilans bramkowy 4:26. Drużyna z powiatu ostrołęckiego w 19 meczach zdobyła tylko 13 punktów i zajmuje 13. miejsce w tabeli. Niżej jest tylko Żak Szreńsk.

Po przegranej 0:4 z Orłem Sypniewo głos zabrał trener Świtu Kazimierz Puławski.

- Wczorajsza przegrana w Sypniewie to wina nas, a za wynik odpowiadam ja. Skład miał się zdecydowanie różnić od tego, który zaczął od początku. Z różnych przyczyn wyszliśmy z trzema zmianami. Już na początku meczu poważnego urazu doznał Paweł Zyśk, więc była to dla nas strata. Jest mi przykro, że chcąc zostać anonimowym a dokopać mnie, pani Hania musi przepisywać sms na komentarz po meczu. Upublicznia się moje zarobki (przesadzone) na X*, chyba żałując bardzo. Z uwagi na to całkowicie rezygnuje z tzw. wypłaty oraz kosztów dojazdów za miesiąc kwiecień. Da mi to poczucie spokoju, uczciwości i jakimś stopniu przeproszę zawiedzionych - informuje Kazimierz Puławski.

* - tu pada skrót od nazwy jednego z lokalnych dzienników internetowych.

Do końca sezonu w A Klasie pozostało jeszcze 7 kolejek. W najbliższym meczu Świt zagra u siebie z KS Wąsewo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:01, 01 maja 2018

T

Trener z klasą i człowiek z klasą. Co do komentarzy na mojej platformie, to już dawno ktoś powinien podać do sądu komentujących, bo brakuje tam kontroli, tylko jedno wielkie szambo.

ocena: 50%         zgłoś
...
10:42, 01 maja 2018

bm

Wszędzie jest szambo w komentarzach, niestety. Ale to pokazuje jedynie kulturę komentujacych, skończy się po pierwszym procesie a podobno ten już wkrótce

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.