Radomir Cup w Obierwi! Świetna zabawa i piłkarska rywalizacja [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 czerwca 2022 1 Komentarz

To była kolejna odsłona turnieju piłkarskiego Radomir Cup. W Obierwi była doskonała zabawa i to nie tylko na boisku. Wszystko przy wydatnym wsparciu samorządu województwa mazowieckiego.

To była już czwarta edycja imprezy piłkarskiej organizowanej przez stowarzyszenie Projekt Radomir. Organizator przygotował dla uczestników nagrody indywidualne, medale, puchary, a także dodatkowe atrakcje, tj. dmuchane zjeżdżalnie, grilla i inne niespodzianki.

Turniej mógł się odbyć nie tylko dzięki stowarzyszeniu Projekt Radomir, ale także wsparciu, jakiego udzielił samorząd województwa mazowieckiego.

Grały drużyny z Obierwi, Ostrłęki, Ołdaków, Wydmus, Nowej Wsi, Olszewki czy Łęgu Starościńskiego. Rywalizacja była niezwykle ciekawa, a z trybun niósł się doping dla młodych piłkarzy i piłkarek. Ostatecznie zwyciężyła ekipa Giganci Wydmusy, drugie miejsce zajął zespół ULKS Ołdaki, trzecie Klub Aktywnych Dzieciaków Obierwia, a czwarte - Jantar i przyjaciele z Ostrołęki.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartek Wiśniewski z Gigantów Wydmusy, strzelec 9 bramek. Najlepszym zawodnikiem - Filip Parzych z KAD Obierwia. Najlepszą zawodniczką Marta Marczak z KS Jantar Ostrołęka. Z kolei najlepszym bramkarzem Dominik Drężewski z ULKS Ołdaki. Nagrody indywidualne ufunduwali PREME, MZKS Narew Ostrołęka oraz radny gminy Lelis Kamil Stepnowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
21:18, 12 czerwca 2022

Adrian

Tak się k... buduje legendę Brawo literka R  

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.