Raport z A-Klasy: Słabe występy drużyn z powiatu ostrołęckiego

Piłka nożna 06 maja 2013 Komentarzy

To był bardzo słaby weekend dla drużyn z powiatu ostrołęckiego, które grają w A-Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Ekipy z naszego powiatu nie zdobyły nawet punktu, Rzekunianka straciła dziesięć goli a Kurpik  Kadzidło nie pojechał na mecz...

Najlepiej spisał się Świt Baranowo, który na własnym stadionie podejmował Gladiatora Słoszewo. Do przerwy 1:2 prowadzili goście, bramkę dla baranowskiej drużyny strzelił Wołejszo. W 78. minucie Świt doprowadził do wyrównania po golu Ogonowskiego. Radość trwała tylko trzy minuty, bo Gladiator strzelił zwycięskiego gola i wygrał 2:3.

Katastrofalnie spisała się Rzekunianka Rzekuń. Podopieczni Łukasza Załęskiego przegrali na wyjeździe z Wkrą Sochocin 0:10. Wynik nie wymaga komentarza.

Inną strategię przyjął Kurpik Kadzidło, który nie pojechał na mecz z Jutrzenką Unieck. Gospodarze czekali, lecz nie doczekali się kadzidlańskich zawodników i do meczu nie doszło. Prawdopodobnie wynik zostanie zweryfikowany jako walkower dla Jutrzenki.