Raport z A-Klasy: Z całego powiatu wygrała tylko Rzekunianka [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 maja 2013 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń pokonała Jutrzenkę Unieck 3:2 w meczu 21. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Niestety, porażki poniosły dwie inne drużyny z powiatu ostrołęckiego - Kurpik Kadzidło uległ Gladiatorowi Słoszewo a Świt Baranowo został rozgromiony przez Tęczę Ojrzeń.

Rzekunianka pokonała bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie w A-Klasie. W pierwszej połowie nie działo się nic ciekawego, lecz w drugiej części gry padło wszystkie pięć bramek. O jedną więcej strzelili gospodarze i mogli cieszyć się z cennej wygranej.

Kurpik Kadzidło swój mecz zagrał już w sobotę, niestety z miernym skutkiem. Do przerwy był remis 1:1, lecz drugie czterdzieści pięć minut należało do Gladiatora Słoszewo. Goście wygrali 2:5, gole dla gospodarzy strzelali Mirosław Lesiński i Bartłomiej Świder.

Świt Baranowo przegrał z Tęczą Ojrzeń 0:5. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Rzekunianka Rzekuń - Jutrzenka Unieck 3:2 (0:0)