zdjecie 1780

Raport ze sparingów - 10-11 marca

Piłka nożna 15 marca 2018 0 Komentarzy

Przedstawiamy raport ze sparingów klubów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego z ostatniego weekendu - 10-11 marca.

Przedstawiamy raport ze sparingów klubów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego z ostatniego weekendu - 10-11 marca.

Kurpik Kadzidło w sparingu pokonał ULKS Ołdaki 5:1. Bramki dla Kurpika strzelali: Łukasz Staśkiewicz (dwie), Karol Antoszewski, Szymon Samsel, jeden gol był samobójczy. Dla Ołdak strzelił Paweł Małkowski. Inny klub z A Klasy - Aldo Bartnik Myszyniec - przegrał z GUKS Krasnosielc 3:4 po golach Szymona Kulasa, Adama Kobusa i Piotra Magdaleńskiego.

Z klubem B Klasy zmierzyła się też Rzekunianka Rzekuń. Rzekuniacy przegrali z GKS Andrzejewo 2:3 po bramkarz Konrada Sobotki i Przemysława Kruka. Z kolei Świt Baranowo przegrał z klubem okręgówki Orzeł Janowiec Kościelny 0:3.

W Ostrołęce doszło do pojedynku dwóch drużyn z B Klasy - GLKS Lelis pokonał Orz Goworowo 4:1 po golach Piotra Tumińskiego, Huberta Nałęcza, Huberta Kaliszewskiego i zawodnika testowanego. Bramkę dla Orza strzelił Marek Chełchowski. Grał też lider B Klasy Korona II Ostrołęka - lepsza od niego okazała się Polonia Lidzbark Warmiński, wygrywając 3:1. Gola dla Korony II strzelił Piotr Przytuła. O meczu Narwi Ostrołęka z KS CK Troszyn przeczytasz w naszym serwisie.

Już w najbliższy weekend startują mecze ligowe w IV lidze (Korona Ostrołęka) i lidze okręgowej (KS CK Troszyn). A Klasa i B Klasa wznowią rozgrywki za tydzień.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.