zdjecie 1780

Reebok Run Crew w Ostrołęce - czas na trening

Lekkoatletyka 19 lipca 2018 1 Komentarz

Ostrołęczanie biegają chętnie, nie brakuje także pasjonatów łączących się w grupy. Powstała właśnie kolejna: Reebok Run Crew. Dziś czwartek, więc... czas na trening!

Ostrołęczanie biegają chętnie, nie brakuje także pasjonatów łączących się w grupy. Powstała właśnie kolejna: Reebok Run Crew. Dziś czwartek, więc... czas na trening!

Zajęcia Reebook Run Crew odbywają się w czwartki o godz. 18.30 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II przy ul. Blachnickiego.

- Odbyłem swój pierwszy trening wraz z Reebok Run Crew. Odebrałem kartę i zdobyłem pierwszą pieczątkę z trzech, które wymagane są by otrzymać firmową koszulkę i powiem jedno: podobało mi się - relacjonuje Wojciech Jarząbek. -  W Reebok RC trening prowadzi para liderów wspólnie dla wszystkich a grupa dzielona jest dobrowolnie na szybciej i wolniej biegających.

Organizatorzy również zachęcają do darmowych treningów: - Popraw z nami swoje osiągi oraz zwiększ wydolność i siłę biegową dzięki metodzie Aerobic Capacity stworzonej przez Chrisa Hinshawa - wielokrotnego Ironmana i trenera o globalnej renomie, przygotowującego topowych zawodników CrossFit do zawodów - czytamy w zapowiedzi.

Warto wspomnieć, że  już za udział w 3 treningach można otrzymać koszulkę Reebok RUN CREW. Po zebraniu 5 pieczątek i zakupie butów tej firmy online lub w sklepach stacjonarnych, można odebrać kurtkę biegową.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
22:18, 19 lipca 2018

Ola

Różowe spodenki zakochałem się w tobie dla ciebie będę uczęszczał na biegi.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.