Rekord strzelecki w Myszyńcu! Wyniki 10. kolejki B Klasy

Piłka nożna 01 listopada 2016 Komentarzy

W 10. kolejce B Klasy ostrołęckiej wielkie strzelanie odbyło się w Myszyńcu, gdzie miejscowy Aldo Bartnik zaaplikował swojemu rywalowi aż trzynaście bramek i wysunął się na czoło w strzeleckich rekordach tego sezonu. Sensacja w Kadzidle, gdzie Kurpik II zabrał całą pulę liderowi. Zobacz wyniki.

Większych szans w meczu z KS Pniewo nie miała ekipa GLKS Lelis. Podopieczni Jerzego Dawida na trudnym terenie już do przerwy przegrywali 0:4 i rozstrzygnięcie było już praktycznie ustalone. W drugiej części gry Damian Markowski strzelił dwie honorowe bramki dla zespołu z powiatu ostrołęckiego, gospodarze dorzucili jeszcze dwa trafienia i mecz zakończył się zwycięstwem Pniewa 5:2.

Inny scenariusz, choć z podobnym rozstrzygnięciem, przeżywała ekipa Orza Goworowo. Gracze prowadzeni przez trenera Bartłomieja Jezierskiego do przerwy przegrywali z GUKS Krasnosielc 0:1, lecz w drugiej połowie goście jeszcze trzykrotnie pokonali Adriana Świerżewskiego i wygrali mecz bardzo wysoko.

Wyczyn godny uwagi zanotował Aldo Bartnik Myszyniec. Drużyna z Myszyńca rozgromiła u siebie outsidera B Klasy FC Różan aż 13:0! Absolutną dominację zdobyciem pięciu bramek przypieczętował Mateusz Krajza, oprócz niego do siatki trafiali też Maciej Szymański (dwukrotnie), Szymon Kulas (dwukrotnie), Adam Kobus (dwukrotnie), Tomasz Murach i Dominik Kulas. Świetne zawody zagrał także Szymański, który oprócz dwóch bramek zaliczył także pięć asyst. Wynik Aldo Bartnika to rekord strzelecki tego sezonu w B Klasie.

Zwycięstwo zanotowała też ekipa Kurpik II Kadzidło. Była to niezwykle ważna wygrana, bowiem rywalem drugiej drużyny Kurpika był WKS Mystkówiec Stary, lider tabeli. Bramki dla gospodarzy strzelali Marcin Jaworski i Mirosław Lesiński.