Rekordy życiowe UKS Clan w Białymstoku

Lekkoatletyka 13 sierpnia 2020 0 Komentarzy

Zawodnicy UKS Clan Ostrołęka sprawdzili swoje możliwości w swoich konkurencjach lekkoatletycznych podczas Wakacyjnych Mityngów Lekkoatletycznych, które odbyły się w dniach 29 lipca i 8 sierpnia w Białymstoku. Padło sporo rekordów życiowych.

Wszyscy reprezentanci UKS Clan ustanowili rekordy życiowe:

• Natalia Zielińska w debiutanckim biegu na 1500 m z przeszkodami uzyskała wynik 6:51,23 s i zajęła trzecie miejsce. Wynikiem tym ustanowiła rekord szkoły i rekord klubu.
  • Oliwia Prachniak w biegu na dystansie 800 m uzyskała wynik 2:49,69 s i zajęła czwarte miejsce w swojej kategorii wiekowej, w kolejnym mityngu poprawiła swój rekord życiowy prawie o 7 sekund i wynikiem 2:42,74 s uplasowała się na szóstym miejscu w swojej kategorii wiekowej U 18;
  • Patryk Prusiński na dystansie 200 m wynikiem 25,20 s  wyrównał rekord klubu i zajął ósme miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz na 100 m uzyskał wynik 12,20 s i zajął siódme miejsce w swojej kategorii wiekowej. W kolejnym mityngu na dystansie 100 m Patryk uzyskał wynik 12,22 s i zajął czwartą lokatę w swojej kategorii wiekowej.
  • Miłosz Markowski na dystansie 200 m ustanowił rekord życiowy wynikiem 26,41 s i zajął dziewiąte miejsce i na dystansie 100 m uzyskał wynik 12,54 s, a to dało mu dziesiąte miejsce w swojej kategorii wiekowej. W kolejnym mityngu Miłosz wystartował w biegu na 400 m przez płotki i wynikiem 73,47 s był trzeci w swojej kategorii wiekowej U18.