Reprezentanci Siódemki na studiach i w nowych klubach

Lekkoatletyka 28 października 2019 0 Komentarzy

Kilkoro zawodników ostrołęckiej Siódemki w tym roku zdało maturę i podjęło studia. Większość z nich będzie kontynuowało swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach.

Kilkoro zawodników ostrołęckiej Siódemki w tym roku zdało maturę i podjęło studia. Większość z nich będzie kontynuowało swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach.

Do nowych klubów przenoszą się:
  • Paulina Pilarska (podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego), studiuje dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Paulina od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ w Poznaniu, gdzie będzie trenować z trenerem Robertem Rajewskim.
  • Magdalena Lenkiewicz (podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego) jest studentką farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim.
  • Marta Łada (podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego) studiuje zarządzenie modą na University of the Arts London w Anglii i niestety ("Mamy nadzieję, że na razie" - mówią w klubie) zakończyła karierę sportową.
W dalszym ciągu w Siódemce trenują:
  • Martyna Budziłek (trener Dariusz Dąbrowski) – studiuje bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytetecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
  • Kornelia Suchecka (trener  Marek Mierzejewski) – studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
  • Karol Rogoziński (trener Dariusz Dąbrowski), który podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
Dodatkowo, że od 4 lat trener Siódemki Marek Mierzejewski jest także trenerem klubowym Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia tego roku z trenerem Mierzejewskim podjął współprace Dawid Krzemiński z RLTL ZTE Radom – aktualny Mistrz Polski w trójskoku i skoku w dal, a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak z MUKS Płock. Mierzejewski współpracuje także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc Zaplecze Kadry Narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.