Rezerwy Korony zatrzymane przez Orza, zwycięstwo GLKS

Piłka nożna 12 października 2015 Komentarzy

W ubiegły weekend odbyła się 7. seria gier w B-Klasie ostrołęckiej. Pewną wygraną zanotował GLKS Lelis, punktami podzieliły się ekipy Orza Goworowo i Korony II Ostrołęka, a porażkę z GKS Andrzejewo ponieśli gracze Świtu Baranowo.

Mecz z FC Różan nie należał do łatwych dla ekipy GLKS Lelis. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego długo bili głową w mur, nie mogąc otworzyć wyniku spotkania. Udało im się to dopiero po godzinie gry, kiedy to do siatki rywali trafił Miłosz Mierzejewski. Ten sam gracz podwyższył wynik, a ostatnią bramkę dla GLKS strzelił Damian Prusaczyk, dzięki czemu piłkarze z Lelisa odnieśli pewne zwycięstwo.

Porażkę z GKS Maxrol Andrzejewo ponieśli gracze Świtu Baranowo. Podopieczni Wojciecha Gąski od pierwszej minuty przegrywali, lecz do wyrównania doprowadził Marcin Dobrzyński. Niestety, kolejne bramki zdobywali przyjezdni, którzy byli tego dnia lepiej dysponowani. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze tylko jednym trafieniem, którego autorem był grający trener Wojciech Gąska.

Pierwsze punkty w sezonie stracili piłkarze rezerw Korony Ostrołęka. Zespołem, który odebrał im zwycięstwo był Orz Goworowo - gospodarze niedzielnego starcia wywalczyli cenny punkt przed własną publicznością. Na prowadzenie wyszła jednak Korona, w 33. minucie bramkę dla niebiesko-żółtych strzelił Piotr Wysocki. Sześć minut później do wyrównania doprowadził Mariusz Brzozowski, 60 sekund po wyrównującym golu Orz prowadził 2:1 po trafieniu Szymona Gęsicha. Na wyrównanie czekano aż do 74. minuty, punkt dla Korony uratował Damian Zyśk.