Rośnie popularność Półmaratonu Kurpiowskiego

Lekkoatletyka 05 maja 2016 Komentarzy

Już 86 biegaczy potwierdziło swój udział w tegorocznym Półmaratonie Kurpiowskim, który zaplanowany został na 22 maja. Ulicami Ostrołęki pobiegnie jednak dużo więcej osób, wciąż trwają zapisy do biegu na 21,097 km oraz do porannego marszu nordic walking. Nie zwlekaj ze zgłoszeniem - na uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody.  Pula nagród dla uczestników Półmaratonu Kurpiowskiego sięgnie w tym roku 20 tysięcy złotych. Każdy z biegaczy, który minie linię mety otrzyma medal z ostrołęcką symboliką, a do tego weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Przypominamy także, iż biegacze będą mogli nieodpłatnie skorzystać z usług parku wodnego Aquarium. Obecnie na liście startowej maratonu znajduje się 86 nazwisk biegaczy, którzy potwierdzili już swoją obecność. Oprócz tego, 114 uczestników i uczestniczek zadeklarowało swój start, lecz nie opłaciło jeszcze pakietu startowego.

OPŁATY ZA UCZESTNICTWO w XXII Półmaratonie Kurpiowskim:

35zł - do 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku)
50zł - do 10 maja dla pozostałych osób
56zł - po 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku)
80zł - po 10 maja dla pozostałych osób

Start zaplanowano na godzinę 11.00. Półmaratończycy będą walczyć o medale i puchary Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Zapisy na bieg dostępne są na stronie www.polmaratonkurpiowski.pl.

Wcześniej, bo o godzinie 9.30 wystartuje "Marsz o poranku" dla sympatyków nordic walking. Do przejścia będzie trasa o długości 3,5 kilometra, wiodąca przez ogródki działkowe "Czeczotka". Zawodnicy będą rywalizować o medale i puchary Przewodniczącego Rady Miasta Jerzego Grabowskiego. Zapisy - tutaj. Patronem medialnym biegu będzie portal eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.