"Różal" szkolił fighterów w Ostrołęce

Sporty walki 15 grudnia 2021 2 Komentarze

Już po raz czwarty Marcin "Różal" Różalski gościł w Ostrołęce na zaproszenie Fight Academy. W hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce poprowadził seminarium dla ponad 70 zawodników sztuk walki.

- Jeden z najlepszych polskich zawodników w K1 Marcin Różalski był gościem Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy i Miasta Ostrołęka. W hali MZOS-TiIT w Ostrołęce przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice w Ostrołęce przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło udział ponad siedemdziesięciu zawodników - poinformowało Miasto Ostrołęka w mediach społecznościowych.

Marcin Różalski to wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej w formule K1, a także mistrz świata ISKA i WKA w wadze ciężkiej w formule K1. W 2017 roku został międznarodowym mistrzem mma federacji KSW w wadze ciężkiej. 

fot. Miasto Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:35, 16 grudnia 2021

hf

Jak gość z takim wyglądem ma być wzorem dla dzieci,młodzieży.Co to za przykład..Ja wiem,zaraz będą odpowiedzi że nie wyglad a to co w środku,jednak jeśli mają iść w jego ślady to wielu może zechcieć naśladować całościowo z wygladem także.

ocena: -         zgłoś
...
16:46, 16 grudnia 2021

Trotyl

Nie czepiaj się, całkiem sympatyczny pysiak.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.