zdjecie 3114
zdjecie 3114

Rozgrywający przedłuża umowę z Energą

Siatkówka 21 maja 2017 3 Komentarze

Działacze ASPS Net Ostrołęka kontynuują budowę kadry zespołu na sezon 2017/18. Wiadomo już było, że w klubie na przyszły sezon pozostaną trener Mateusz Mielnik i atakujący Paweł Szwaradzki, a dziś okazało się, że o sile zespołu wciąż stanowić powinien rozgrywający Paweł Zdrojewski.

19-letni siatkarz to jedno z objawień ubiegłego sezonu. Po powrocie do Ostrołęki z Czarnych Radom zyskał zaufanie trenera Mateusza Mielnika i od pierwszego meczu pojawiał się na boisku w pierwszej "szóstce". W trakcie sezonu zmagał się z chorobą, przez co musiał przejść zabieg, ale po powrocie do gry udowodnił, że jest zawodnikiem niezwykle potrzebnym drużynie. W turnieju półfinałowym II ligi w Wilczynie wybrano go najlepszym rozgrywającym.

To trzecia decyzja kadrowa, jaką ogłosili członkowie zarządu klubu. Wcześniej poinformowano o przedłużeniu umowy z trenerem Mateuszem Mielnikiem i atakującym Patrykiem Szwaradzkim. Kolejne informacje zaprezentowane zostaną w najbliższych dniach w naszym serwisie, który jest patronem medialnym klubu.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:37, 21 maja 2017

Kibic

Super


...
18:18, 21 maja 2017

Gość

Bardzo dobra decyzja. Paweł jeszcze zrzuci parę kg i na 1 ligę będziemy mieli swojego b. dobrego zawodnika, a on ma przecież dopiero 19 lat, będzie z niego kawał grajka


...
18:35, 22 maja 2017

Gość

Już jest z niego kawał w tym wieku. Myślałem że po sezonie dostanie propozycję z 1 ligi , bo rozegrał bardzo dobry sezon w tak młodym wieku. Dobrze że został.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.