Rozkręciło się po przerwie! Narew II ograła Ostrovię [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 04 września 2024 0 Komentarzy

Narew II Ostrołęka pokonała Ostrovię Ostrów Mazowiecka 4:0 w meczu 2. rundy okręgowego Pucharu Polski. Wszystkie gole na stadionie przy ul. Partyzantów padły w drugiej połowie.

Zanim jednak kibice doczekali się bramek, widowisko - delikatnie mówiąc - nie porywało. W pierwszej połowie ciężko było o składne akcje. Dwa, trzy podania i piłka zmieniała właściciela, gra często była też przerywana faulami. "Spokojnie, zaraz się rozkręci" - rzekłby klasyk i rozkręciło się po przerwie.

Pod koniec pierwszej połowy z boiska wyleciał jeden z graczy gości, więc Narew grała w przewadze i to przyniosło efekt. W 57. minucie wynik otworzył Kacper Domian. Na 2:0 podwyższył Mateusz Roman, na zegarze była wtedy 72. minuta. Później dwukrotnie bramki zdobywał Mateusz Paździor i mecz zakończył się pewną wygraną Narwi II 4:0.

Narew II Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 4:0 (0:0)

Narew II Ostrołęka: Parzych – Ogniewski, Gocłowski, Bandorowicz (89. Gorzęba), Załęski – Fabiański (78. Grala), Białobrzeski, Siurnicki (64. Paździor) - Roman, Domian (58. Krawczyk), Załęski (82. Bałas).