Rusza nowy sezon! Narew Ostrołęka zaczyna meczem z Pokrzywnicą

Piłka nożna 31 lipca 2020 4 Komentarze

Już w sobotę 1 sierpnia piłkarze MZKS Narew Ostrołęka rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach ligi okręgowej. Punktualnie o 17.00 pierwszy gwizdek w meczu z GKS Pokrzywnica.

Już w sobotę 1 sierpnia piłkarze MZKS Narew Ostrołęka rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach ligi okręgowej. Punktualnie o 17.00 pierwszy gwizdek w meczu z GKS Pokrzywnica.

Przed nowym sezonem w zespole Narwi Ostrołęka doszło do wielu zmian. Najważniejsza to ta na ławce trenerskiej - pożegnano się z trenerem Dariuszem Narolewskim, którego zastąpił Andrzej Sieradzki. 

Drużynę Narwi tworzą: bramkarze Adrian Drężek, Andrij Radczenko i Kacper Stepnowski; obrońcy Michał Borkowski, Maciej Kubeł, Piotr Ludwiczak, Kacper Niedźwiecki, Oleg Ochrimienko, Mateusz Pełtak, Paweł Skarzyński i Wojciech Skorupka; pomocnicy Jan Białobrzeski, Bartosz Bieńkowski, Piotr Dąbrowski, Konrad Drężek, Kamil Jastrzębski, Kevin Karwowski, Filip Kiernozek, Paweł Kuzia, Mariusz Marczak, Andrzej Sieradzki i Piotr Strzeżysz oraz napastnicy - Przemysław Olesiński, Bartosz Siurnicki i Mateusz Turek.

Przed Narwią pierwsze spotkanie, w którym niebiesko-czerwoni zmierzą się z GKS Pokrzywnicą. Zgodnie z założeniami MZPN, wstęp na mecz będzie ograniczony. Klub prowadzi jednak sprzedaż gadżetów, na które można składać zamówienia przez internet. 

Kto chciałby wesprzeć klub, może też zakupić okolicznościowe bilety w cenie 5 zł. Do rozdysponowania jest 500 sztuk, a dochód przeznaczony zostanie na klubowe cele.

Mecz Narew Ostrołęka - GKS Pokrzywnica w sobotę 1 sierpnia o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
08:08, 01 sierpnia 2020

Aldo

żenujący poziom 6klasa rozgrywkowa.
Jedno z nielicznych byłych miast wojewódzkich które nie ma drużyny sportowej  grającej na poziomie centralnym wstyd

ocena: -         zgłoś
...
08:53, 01 sierpnia 2020

Adebajor

Nie ma dnia żeby nie pisali o narwii a w każdym newsie aby pieniądze dawać, i wprowadzić bilety na okregowkę porażka  

ocena: -         zgłoś
...
09:23, 01 sierpnia 2020

oKa

Na Koronę mecz za darmo..na Narew płać zawsze.

ocena: -         zgłoś
...
17:06, 01 sierpnia 2020

@

Wielka "narew",jak zwykle wszyscy przeciw niej.Najpierw nie pozwolono na awans bo kazali grać teraz nie pozwalają zarabiać na okręgówce.ojoj ale się uwzięli na taki zasłużony klub z takimi tradycjami,a o datki żebrze jak ksiądz po kolędzie.Jest takie przysłowie "pokorne ciele dwie matki ssie",może warto się zastanowić.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.