zdjecie 8733
zdjecie 8733

Rusza nowy sezon! Narew Ostrołęka zaczyna meczem z Pokrzywnicą

Piłka nożna 31 lipca 2020 4 Komentarze

Już w sobotę 1 sierpnia piłkarze MZKS Narew Ostrołęka rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach ligi okręgowej. Punktualnie o 17.00 pierwszy gwizdek w meczu z GKS Pokrzywnica.

Już w sobotę 1 sierpnia piłkarze MZKS Narew Ostrołęka rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach ligi okręgowej. Punktualnie o 17.00 pierwszy gwizdek w meczu z GKS Pokrzywnica.

Przed nowym sezonem w zespole Narwi Ostrołęka doszło do wielu zmian. Najważniejsza to ta na ławce trenerskiej - pożegnano się z trenerem Dariuszem Narolewskim, którego zastąpił Andrzej Sieradzki. 

Drużynę Narwi tworzą: bramkarze Adrian Drężek, Andrij Radczenko i Kacper Stepnowski; obrońcy Michał Borkowski, Maciej Kubeł, Piotr Ludwiczak, Kacper Niedźwiecki, Oleg Ochrimienko, Mateusz Pełtak, Paweł Skarzyński i Wojciech Skorupka; pomocnicy Jan Białobrzeski, Bartosz Bieńkowski, Piotr Dąbrowski, Konrad Drężek, Kamil Jastrzębski, Kevin Karwowski, Filip Kiernozek, Paweł Kuzia, Mariusz Marczak, Andrzej Sieradzki i Piotr Strzeżysz oraz napastnicy - Przemysław Olesiński, Bartosz Siurnicki i Mateusz Turek.

Przed Narwią pierwsze spotkanie, w którym niebiesko-czerwoni zmierzą się z GKS Pokrzywnicą. Zgodnie z założeniami MZPN, wstęp na mecz będzie ograniczony. Klub prowadzi jednak sprzedaż gadżetów, na które można składać zamówienia przez internet. 

Kto chciałby wesprzeć klub, może też zakupić okolicznościowe bilety w cenie 5 zł. Do rozdysponowania jest 500 sztuk, a dochód przeznaczony zostanie na klubowe cele.

Mecz Narew Ostrołęka - GKS Pokrzywnica w sobotę 1 sierpnia o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
08:08, 01 sierpnia 2020

Aldo

żenujący poziom 6klasa rozgrywkowa.
Jedno z nielicznych byłych miast wojewódzkich które nie ma drużyny sportowej  grającej na poziomie centralnym wstyd


...
08:53, 01 sierpnia 2020

Adebajor

Nie ma dnia żeby nie pisali o narwii a w każdym newsie aby pieniądze dawać, i wprowadzić bilety na okregowkę porażka  


...
09:23, 01 sierpnia 2020

oKa

Na Koronę mecz za darmo..na Narew płać zawsze.


...
17:06, 01 sierpnia 2020

@

Wielka "narew",jak zwykle wszyscy przeciw niej.Najpierw nie pozwolono na awans bo kazali grać teraz nie pozwalają zarabiać na okręgówce.ojoj ale się uwzięli na taki zasłużony klub z takimi tradycjami,a o datki żebrze jak ksiądz po kolędzie.Jest takie przysłowie "pokorne ciele dwie matki ssie",może warto się zastanowić.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.