zdjecie 2262

Rusza sprzedaż biletów na Galę Sportów Walki "Sparta" - zobacz kartę walk [WIDEO]

Sporty walki 26 kwietnia 2016 Komentarzy

Dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na Galę Sportów Walki "Sparta", która odbędzie się w najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Najciekawiej zapowiada się zawodowy debiut ostrołęckiego pięściarza Marka Pietruczuka. Jego rywalem będzie doświadczony Damian Ławniczak.

Dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na Galę Sportów Walki "Sparta", która odbędzie się w najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Najciekawiej zapowiada się zawodowy debiut ostrołęckiego pięściarza Marka Pietruczuka. Jego rywalem będzie doświadczony Damian Ławniczak.

Pierwszy zawodowy pojedynek Marka Pietruczuka zapowiada się niezwykle ciekawie. Jego rywal to 36-letni pięściarz z Poznania, na zawodowych ringach stoczył szesnaście walk, w tym tylko dwie w Polsce. Bilans Ławniczaka nie jest imponujący - 2 zwycięstwa, 13 porażek i 1 remis. Ostatnią walkę stoczył 12 marca w Liverpoolu, przegrywając na punkty z niepokonanym Zolfą Barrettem. Tak doświadczony rywal z pewnością będzie stanowił wyzwanie dla stawiającego pierwsze zawodowe kroki Marka Pietruczuka.

Ciekawie zapowiadają się także dwie pozostałe walki zawodowe. Łukasz Płaczek, na gali reprezentujący Cross Fight Gym UKS Champion Ostrołęka zmierzy się z Grzegorzem Saneckim z Legii Warszawa. Z kolei jego klubowy kolega Karol Zyra będzie miał rywala zza granicy - w ringu do walki stanie z nim Mansur Azerbiev z Białorusi.

Bokserskie walki amatorskie również powinny przynieść sporo emocji. Reprezentanci Ostrołęki będą mieli wymagających rywali. Krzysztof Dybowski zmierzy się z Karolem Krupienikiem z Crystal Białystok, Kamil Ziemek skrzyżuje rękawice z Emilem Witkowskim z M&J Boeing Płońsk, a Paweł Żarnoch zawalczy z Adrianem Rogowskim z Crystalu Białystok.

Na dzień dzisiejszy zaplanowano także dwie walki zawodników spoza Ostrołęki. Michał Romaneczko (Okniński Team Biała Podlaska) powalczy z Arkadiuszem Kolusem (Akademia Gorila Skierniewice) w formule MMA w kat. 77 kg. Z kolei Kamil Wychryst z Fightera Giżycko zmierzy się z Karolem Michalakiem (Okniński Team Biała Podlaska) w kat. 80 kg, również w MMA. Obie walki będą amatorskie.

- Rozmawialiśmy z Knock Out Promotions o walce Przemka Zyśka, ale niestety walka ta nie dojdzie do skutku, nad czym ubolewamy, ponieważ podniosłaby ona prestiż naszej gali. Z karty walk wypadł także Aleksy Zienkiewicz, który zrezygnował ze startu dwa tygodnie przed galą. Rozmawiamy jeszcze o dwóch walkach w K1 oraz jednej zawodowej walce MMA - podsumowuje organizator gali Daniel Zyra.

Bilety na galę są dostępne od dziś - zakupić je można w czterech punktach. Sprzedaż wejściówek w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w salonie fryzjerskim Mariusza Piersy - ul. Kilińskiego 27B, w sklepie MG Sport przy ul. Insurekcyjnej 6A oraz w hali sportowej w Baranowie. Ceny biletów - 20 zł (górna trybuna), 25 zł (dolna trybuna) i 30 zł (krzesełka przy ringu). Bilety dostępne będą również w hali im. Arkadiusza Gołasia tuż przed galą. Dodatkowo, główny sponsor gali - Pulse Club - tuż po gali zaprasza do letniej strefy na imprezę przy tanecznych rytmach z zespołem Ellixir. Z biletem ze "Sparty" wstęp na zabawę taniej o połowę.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.