Ruszyła B Klasa. Na początek kanonada w Ołdakach! (zdjęcia)

Piłka nożna 31 sierpnia 2019 4 Komentarze

Aż osiem goli obejrzeli kibice, którzy przybyli dziś na stadion w Ołdakach, gdzie zainaugurowane zostały rozgrywki B Klasy ostrołęckiej. Miejscowy ULKS zremisował z GKS Andrzejewo.

Mecz podzielić można na dwie połowy. W pierwszej piłkarze z gminy Rzekuń zaaplikowali gościom trzy bramki i po 45 minutach prowadzili 3:1. W drugiej odsłonie sytuacja... odwróciła się. To goście byli skuteczniejsi i odpowiedzieli dokładnie taką samą zdobyczą bramkową. Skończyło się remisem 4:4.

W niedzielę kolejne mecze w B Klasie, w tym te w Kadzidle, Baranowie i Goworowie:

Kurpik Kadzidło - FC 2013 Różan 1 września, 16:00
Świt Baranowo - GLKS Lelis 1 września, 17:00
KS Pniewo - WKS Mystkówiec Stary 1 września, 14:00
Orz Goworowo - Iskra Zaręby Kościelne 1 września, 15:00