Rzekunianka nie sprostała Kryształowi

Piłka nożna 20 sierpnia 2023 2 Komentarze

Rzekunianka Rzekuń poniosła pierwszą porażkę w sezonie 2023/24. Drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała na własnym boisku z Kryształem Glinojeck w meczu 2. kolejki.

Mecz nie układał się po myśli Rzekunianki już od samego początku - goście strzelili bramkę w 6. minucie za sprawą Winieckiego. Pod koniec pierwszej połowy Rzekunianka miała rzut karny, ale piłka poszybowała nad bramką gości. Chwilę później zemściło się to - Kryształ prowadził 2:0 po golu Jędrzejewskiego i schodził na przerwę z takim wynikiem.

W 63. minucie trochę nadziei w serca kibiców wlał Abramczyk, strzelając gola kontaktowego. Na nic się jednak to zdało, bo w końcówce goście trafili na 3:1 (gol Orzechowskiego) i wywieźli z Rzekunia trzy punkty.