Rzekunianka i Kurpik zaczęły wiosnę od trzech punktów

Piłka nożna 18 marca 2023 0 Komentarzy

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń i Kurpika Kadzidło udanie rozpoczęli rundę wiosenną w lidze okręgowej, zapisując na swoim koncie trzy punkty.

Rzekunianka Rzekuń w wyjazdowym meczu zmierzyła się z Wymakraczem Długosiodło. Piłkarze z Rzekunia już po 19 minutach prowadzili 3:0 po bramkach Aleksanda Dmochowskiego, Szymona Szczepanka i Piotra Karczewskiego. Taki też wynik utrzymał się do przerwy, a w drugich 45 minutach padły 4 gole - po 2 dla każdej drużyny. Dla Rzekunianki trafili Krzysztof Trzciński i ponownie Szczepanek. Skończyło się wygraną 5:2.

Zwycięstwo odniósł też Kurpik Kadzidło, który na własnym stadionie ograł 2:0 Koronę Karolinowo. Na listę strzelców wpisali się Paweł Magdaleński i Konrad Mamiński.