Rzekunianka pokonała GKS. Sześć zdobytych goli i wyjazdowe trzy punkty

Piłka nożna 28 października 2023 0 Komentarzy

W 12. kolejce okręgówki wygraną zanotowała Rzekunianka Rzekuń. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego na wyjeździe pewnie pokonali GKS Gumino. Padło aż dziewięć goli.

W 10. minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie po sprytnym rozegraniu rzutu rożnego, ale w 26. minucie było już 1:1 po trafieniu Piotra Karczewskiego. Pod koniec pierwszej połowy Damian Szymczyk wyprowadził Rzekuniankę na prowadzenie, ale radość nie trwała długo, bo bramkę "do szatni" zdobył GKS.

W 60. minucie Rzekunianka znów prowadziła, Szymczyk delikatnym strzałem dał prowadzenie ekipie gości. Chwilę później było 4:2 dla Rzekunia po golu Dmochowskiego.

Kwadrans przed końcem na 5:2 podwyższył Jakub Galarski, a kilka minut później wpadła bramka dla GKS-u. Ostatnie słowo należało do Mateusza Rogozińskiego, który ustalił wynik meczu na 6:3 dla Rzekunia.

GKS Gumino - Rzekunianka Rzekuń 3:6 (2:2)

• 1:0 Konwerski
  • 1:1 Karczewski
  • 1:2 Szymczyk
  • 2:2 Witkowski
  • 2:3 Szymczyk
  • 2:4 Dmochowski
  • 2:5 Galarski