Rzekunianka przegrała w lidze, ale awansuje w Pucharze Polski

Piłka nożna 19 sierpnia 2019 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń przegrała z KS Wąsewo 1:4 na inaugurację rozgrywek A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Na pocieszenie, piłkarze z Rzekunia mogą przyjąć wiadomość z okręgowego Pucharu Polski, gdzie bez gry wywalczą awans do kolejnej rundy.

Jedyną bramkę dla zespołu z powiatu ostrołęckiego w meczu z Wąsewem zdobył Mateusz Kuliś. Goście byli jednak skuteczniejsi  - do przerwy strzelili dwie bramki, w drugiej połowie dołożyli kolejne dwa gole i wywalczyli w Rzekuniu cenne trzy punkty.

Rzekunianka kolejny mecz miała grać w środę - w okręgowym Pucharze Polski z Mazowszem Jednorożec. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej potwierdził już jednak walkowera dla Rzekunianki, która bez gry zameldowała się w 3. rundzie. Goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz.