Rzekunianka Rzekuń lepsza od Gladiatora Słoszewo!

Piłka nożna 06 października 2024 0 Komentarzy

W emocjonującym meczu ligi okręgowej, rozegranym na boisku przy Miłej w Rzekuniu, miejscowa Rzekunianka odniosła zwycięstwo nad Gladiatorem Słoszewo, pokonując go 3:1.

Gospodarze od początku narzucili wysokie tempo gry i już w pierwszej połowie wypracowali sobie wyraźną przewagę. Pierwszą bramkę dla Rzekunianki zdobył Sokołowski. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Szczepanek, ustalając wynik pierwszej połowy na 2:0.

Po zmianie stron Gladiator próbował odrobić straty, jednak solidna defensywa Rzekunianki skutecznie neutralizowała ataki gości. Dopiero w 54. minucie Wiśniewski zdobył bramkę dla Gladiatora, a goście złapali kontakt z miejscowymi. Ale to Rzekunianka postawiła kropkę nad "i" - w samej końcówce Skrodzki ustalił wynik meczu na 3:1, zapewniając swojej drużynie pewne zwycięstwo.

Rzekunianka Rzekuń - Gladiator Słoszewo 3:1 (2:0)