Rzekunianka wygrała z Wkrą. Nietypowa sytuacja w tabeli okręgówki [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 29 października 2022 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń pokonała Wkrę Sochocin 2:0 i wciąż jest w ścisłej czołówce tabeli ligi okręgowej. Po 12. kolejce dojdzie do absolutnie niespotykanej sytuacji: aż pięć czołowych drużyn ma na swoim koncie taką samą liczbę punktów - 25. Szósta ekipa ma tylko punkt straty.

Oba gole dla Rzekunianki w meczu z Wkrą Sochocin padły w drugiej połowie meczu. Najpierw w 57. minucie gola dla Rzekunia zdobył Paweł Białczak, a na 20 minut przed końcem wynik meczu ustalił Aleksander Dmochowski. Skończyło się 2:0, a to oznacza, że Rzekunianka wygrała po raz siódmy w sezonie.

Obecny bilans Rzekunianki to 7 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka, bilans bramek 26:10 i 25 punktów na koncie. Co ciekawe, Rzekunianka ma najmniej porażek w całej lidze.

Sytuacja w tabeli jest niespotykana: Kryształ Glinojeck, Korona Szydłowo, Rzekunianka Rzekuń, Wkra Bieżuń i Tęcza Ojrzeń po 12 kolejce mają na swoim koncie 25 punktów. Szósta w tabeli Ostrovia Ostrów Mazowiecka ma 24 punkty.

W innym meczu z udziałem lokalnej drużyny w okręgówce, Kurpik Kadzidło przegrał z Kryształem Glinojeck 3:4 (bramki: Śnietka, Dąbkowski, Koczkodan).