Samorządowcy górą na boisku (zdjęcia)

Piłka nożna 06 sierpnia 2017 2 Komentarze

Podczas pikniku trzeźwościowego na stadionie miejskim w Ostrołęce odbył się wyjątkowy mecz piłkarski. Reprezentacja ostrołęckiego samorządu pokonała ekipę Reszty Świata. Obejrzeliśmy ciekawe widowisko.

Mecz samorządowców z przedstawicielami Monaru z Ostrołęki i Lipianki oraz przyjaciół stowarzyszenia Arkadia jest już tradycją podczas pikniku trzeźwościowego. Podczas tegorocznego meczu obejrzeliśmy aż dziewięć bramek. Najpierw trzy gole strzelili samorządowcy, ale jeszcze przed przerwą Reszta Świata ustaliła wynik pierwszej połowy na 1:3. W drugiej odsłonie oglądaliśmy bardziej wyrównany mecz, ale samorządowcy napędzani przez bardzo dobrze dysponowanych Grzegorza Milewskiego i Pawła Czartoryskiego (obaj strzelili po dwie bramki) zwyciężyli w tym spotkaniu 6:3.

Meczowi towarzyszył doping kibiców, gra toczyła się fair-play. Jak pokazują organizatorzy pikniku, bawić można się nie tylko na trzeźwo, ale i na sportowo. Koniecznie zobaczcie także naszą relację z porannego biegu przełajowego Cross na Ostrej Łące.

Drużyna ostrołęckich samorządowców wystąpiła w składzie: Jerzy Grabowski (kapitan), Krzysztof Orzechowski (bramkarz), Jakub Żmudziński, Bartosz Witkowski, Michał Skowroński, Grzegorz Milewski, Norbert Dawidczyk, Robert Juchniewicz, Marcin Grabowski, Paweł Czartoryski, Andrzej Rykowski, Tomasz Niedźwiecki, Łukasz Ryfa, Edward Górecki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
23:10, 07 sierpnia 2017

Uczestnik

A gdzie jest grupowe zdjęcie Reszty Świata? Słabo kochani

ocena: -         zgłoś
...
07:39, 08 sierpnia 2017

do Uczestnik

A gdzie są strzelcy bramek?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.