Sekcja pływania Narwi Ostrołęka. Jak wyglądały treningi w czasie epidemii? WIDEO

Pływanie 11 lipca 2020 1 Komentarz

Ekipa sekcji pływania Narwi Ostrołęka poradziła sobie w trudnym czasie, gdy ostrołęcki basen był zamknięty. Treningi, choć wyglądały trochę inaczej - odbywały się. Fragmenty zajęć zaprezentowano w materiałach wideo w mediach społecznościowych.

Ze względu na epidemię koronawirusa nie można było korzystać z miejskiego basenu. Było to sporym utrudnieniem dla sportowców uprawiających pływanie, gdyż ich trening opiera się głównie na przebywaniu w wodzie. Skoro nie można było pływać w basenie, to sekcja pływania ostrołęckiej Narwi znalazła nowe rozwiązanie:

Przy okazji była szansa na doskonalenie innych elementów sportowego rzemiosła. Narew współpracuje z Fight Academy Ostrołęka.

Od dluższego czasu współpracujemy z sekcją pływania Narwi Ostrołęka i jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne i motoryczne Angeliki Wikieł. Prócz treningów siłowych i wytrzymałościowych pracujemy także nad gibkością i elementami gimnastycznymi co ma wplynąć pozytywnie na sprawność zawodniczki. Poniżej krótki fragment jednego z zadań

- napisano na stronie OFA.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:25, 11 lipca 2020

hejter

Jakie to jest żałosne, nazwać się Narwią i pływać w basenie.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.