Seminarium i kolejne zawody MKKK Shinkyokushin

Sporty walki 16 listopada 2017 0 Komentarzy

Sztab szkoleniowy MKKK Shinkyokushin wziął udział w seminarium z Juanem Carlosem Escalerą. Trzy treningi pozwoliły nabyć wiedzę, która przydała się do osiągania kolejnych sukcesów zawodników.

W sobotę 28 października zawodnicy MKKK wzięli udział w seminarium zorganizowanym przez shihan Remigiusza Karpińskiego  w Ełku, które poprowadził shihan Juan Carlos Escalera ( 6 dan ) prezydent FKE (Federación Kyokushinkai España). Seminarium składało się z trzech treningów, pierwszy - kihon, drugi – kata, trzeci – ćwiczenia z tarczami na szybkość i refleks.  

Z MKKK Shinkyokushin do Ełku wybrali się  sempai: Kinga Przybyłek, Kinga Kot, Mariusz Załęski,  Krzysztof Pszonak, Krzysztof Modzelewski i Marcin Nalewajk, a łącznie w seminarium wzięło udział ponad stu karateków. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas tego seminarium zaowocuje już  w trakcie najbliższych treningów, a przede wszystkim pomoże naszym zawodnikom na macie podczas zawodów.

Dzień później zawodnicy MKKK wzięli udział w Mazovia Cup zorganizowanym przez MKS Karate Shinkyokushin w Radzyminie. Ostrołęcki klub reprezentowało siedmiu karateków i udało im się zdobyć cztery medale: Iza Piskorek (pierwsze miejsce), Iga Kłos i Kasia Lisiewska (drugie miejsce) oraz Igor Gocłowski (trzecie miejsce). Ola Grochocka, Marek Sendrowski i Rafał Łuba znaleźli się poza podium. Opiekunem naszych zawodników była sempai Kinga Przybyłek.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.