Seniorki Nike ze wsparciem sponsora tytularnego!

Siatkówka 20 kwietnia 2016 6 Komentarzy

Zespół OTPS Nike Ostrołęka okazał się najlepszy w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Siatkarki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego powalczą tym samym o awans do II ligi. Co ważne, zrobią to przy wsparciu nowego sponsora tytularnego.

Zespół OTPS Nike Ostrołęka okazał się najlepszy w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Siatkarki prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego powalczą tym samym o awans do II ligi. Co ważne, zrobią to przy wsparciu nowego sponsora tytularnego.

Siatkarki Nike wystąpią podczas turnieju półfinałowego II ligi, który zostanie rozegrany w dniach 29 kwietnia - 1 maja w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce. Stało się tak dlatego, iż podopieczne trenera Werpachowskiego wygrały 21 spośród 22 meczów III ligi mazowieckiej i uplasowały się na pierwszym miejscu, zyskując tym samym rolę organizatora turnieju półfinałowego.

Rywalki ostrołęczanek nie są jeszcze znane, gdyż trwają rozgrywki w innych województwach. Wiadomo jednak, że Nike wystąpi w turnieju pod nową nazwą, w której nie zabraknie sponsora tytularnego. Do nazwy zespołu wchodzi firma Pyrys-Bud z Ostrołęki (wł. Piotr Cichy), która już wcześniej znana była z wspierania ostrołęckiej siatkówki, w tym zespołu Nike.

- Cieszymy się ze wsparcia sponsora tytularnego - mówi prezes OTPS Nike Dariusz Piersa - Na razie Pyrys-Bud będzie w nazwie drużyny na turnieje w walce o II ligę, lecz możliwa jest także dalsza owocna współpraca.

Więcej o meczach Pyrys-Bud Nike Ostrołęka w walce o awans do II ligi w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:11, 20 kwietnia 2016

kibic sportowy

najlepiej zorganizowany klub w mieście! gratulacje! widać efekty pracy klubu,zarządu,trenerów i oczywiście zawodniczek :-)


...
11:30, 20 kwietnia 2016

JerzyBBB

potwierdzam, naprawdę robią dobrą robotę...w tym sezonie może być finał MP młodziczek a do tego awans do 2 ligi seniorek. Niech się panowie zza miedzy uczą jak sie robi siatkówke


...
11:50, 20 kwietnia 2016

ry

kluby z całego kraju powinny uczyć się od Nike jak szkolić młodzież. Dobrze że zrezygnowali ze sciagania przyjezdnych i kosztem 2 ligi budują mocną pakę. Doczekamy czasów jak Nike wychowankami bedzie grać w 1 lidze zobaczycie ;)


...
12:44, 20 kwietnia 2016

kibicka

Nike Nike GO GO GO kibicuje wam mocno !


...
14:26, 20 kwietnia 2016

das

Jak będą grać w II lidzie wychowankami skoro większość niedługo wyjededzie na studia...

1-2 udane roczniki to jeszcze nie powód do hurraoptymizmu.


...
15:31, 20 kwietnia 2016

do das

widać tam pracują a nie mówią o hurraoptymizme 1-2 roczniki napisałeś przyjrzyj się bliżej to zobaczysz więcej tych roczników  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.