Siatkarki Nike z kolejną wygraną. Czas na półfinał o II ligę! Potrzeba jednak wsparcia

Siatkówka 06 kwietnia 2019 1 Komentarz

Siatkarki Nike Ostrołęka są już w półfinale walki o awans do II ligi. Dziś ostrołęczanki wygrały w Ostródzie 3:0 z miejscowym SMS-em, zapewniając sobie rozstawienie na półfinał. Turniej może odbyć się w Ostrołęce. Jest jednak jedno "ale".

Siatkarki Nike Ostrołęka są już w półfinale walki o awans do II ligi. Dziś ostrołęczanki wygrały w Ostródzie 3:0 z miejscowym SMS-em, zapewniając sobie rozstawienie na półfinał. Turniej może odbyć się w Ostrołęce. Jest jednak jedno "ale".

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka o awans do półfinału II ligi miały grać w turnieju w Ostródzie. PZPS zmienił jednak te plany i okazało się, że odbył się tylko jeden mecz. W nim podopieczne Tomasza Pakieły spisały się znakomicie i wygrały z SMS Ostróda 3:0 (25:18, 25:23, 25:21). Oba zespoły wystąpią w półfinałowej rywalizacji walki o II ligę.

- Pierwszy krok w kierunku II ligi zrobiony, pokonaliśmy SMS Ostródę 3:0 i awansowaliśmy do 1/2 finału, czy zrobimy kolejny krok zależeć będzie nie tylko od zespołu i trenera, ale również od możliwości finansowej klubu. Zapraszamy naszych Radnych, Komisję Sportu, firmy, osoby fizyczne, Rodziców zawodniczek, działaczy sportowych oraz wszystkich, którym siatkówka leży na sercu o pomoc w organizacji środków z przeznaczeniem na ten cel - czytamy na facebookowej stronie OTPS Nike Ostrołęka.

Drużyna Nike, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, jest rozstawiona, więc może być organizatorem turnieju półfinałowego. Potrzeba jednak ludzi dobrej woli, by taki turniej mógł odbyć się w Ostrołęce. Chętni do pomocy mogą skontaktować się z klubem, do czego zachęcamy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:30, 07 kwietnia 2019

Gość

Brawa dla władz miasta. Ciekawe czemu obniżyliście dotację jedynemu klubowi siatkarskiemu w mieście gdzie i tak osiąga wyniki ponad stan w lidze seniorów grając głownie kadetkami i juniorkami, oraz zajmuje czołowe miejsca w młodzieżowych ośrodkach siatkarskich i szkoli reprezentantki Polski . Jak widać włodarzom miasta siatkówka jest obojętna. Nikomu do tej pory nie zależało by odbudować męską siatkówkę i i teraz próbuje się Nike udu.pić . Ale chyba lepiej dać kolegom z Volleya którzy i tak pewnie nie wystawią drużyny, a jak nawet wystawią to i tak będzie przychodzić pewnie z 10 ludzi na dodatek pijanych jak kiedyś. Było kolesiostwo zza starej władzy jest i teraz.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.