Siatkarki SP 6 z Ostrołęki niepokonane w Wyszkowie

Siatkówka 13 maja 2016 Komentarzy

Dziewczęta z klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zajęły pierwsze miejsce w międzypowiatowych eliminacjach do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas turnieju w Wyszkowie ostrołęczanki pewnie wygrały swoje spotkania.Podopieczne Doroty Pawelczyk i Dariusza Piersy w dwóch setach rozprawiały się z rówieśniczkami z Zabiela i Czerwina. Dopiero w finale ostrołęckie siatkarki czekała trudna batalia z rywalkami ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Ostatecznie to jednak zawodniczki SP 6 z Ostrołęki wygrały 2:1 i awansowały do mazowieckich igrzysk.

- Rok temu uczennice z SP6 zdobyły srebrne medale w finale wojewódzkim w Radomiu, a teraz mam nadzieję, że ich młodsze koleżanki również zaprezentują się dobrze - mówi Dariusz Piersa, opiekun drużyny. Finał wojewódzki zostanie rozegrany w dniach 13-15 maja w Ciechanowie.

Skład drużyny SP 6: Alicja Lendzioszek, Oliwia Kuligowska, Wiktoria Sawicka, Ewa Zamojska, Julia Kaczyńska, Aleksandra Hymkowska, Nicole Czarnecka, Wiktoria Prachniak, Aleksandra Syguła, Martyna Zalewska, Julia Nowak i Karolina Kulikowska.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.