Siatkarski dreszczowiec w wykonaniu juniorek. MOS wygrał z Nike (wideo, zdjęcia)

Siatkówka 22 stycznia 2020 0 Komentarzy

Pełne emocji spotkanie obejrzeli kibice, którzy przyszli we wtorkowy wieczór do hali ZSZ 1 w Ostrołęce, by podziwiać rywalizację w fazie play-off I ligi juniorek pomiędzy Nike Ostrołęka a MOS Wola Warszawa. Po zaciętym spotkaniu lepsze okazały się przyjezdne i to one mają przewagę przed rewanżem.

Stawka dwumeczu Nike - MOS jest spora, bowiem zwycięzca awansuje do turnieju finałowego o mistrzostwo Mazowsza. Drużyna Nike do tego starcia przystąpiła bez Klaudii Lendzioszek, która doznała urazu w jednym z ostatnich meczów. Było to spore osłabienie zespołu, ale zawodniczki Nike pokazały, że potrafią ambitnie walczyć w każdej sytuacji.

Mecz rozpoczął się idealnie dla zespołu Nike, który wygrał pierwszego seta 25:21. Kolejne sety miały już dużo bardziej dramatyczny przebieg. W każdej z odsłon rywalizacja toczyła się do ostatniej piłki, a wynik był wypadkową wynikającą z pojedynczych akcji. W drugiej, trzeciej i czwartej partii ostatecznie triumfowały zawodniczki MOS-u i to one wyjechały z Ostrołęki z zaliczką przed rewanżem.

Drugi mecz pomiędzy Nike i MOS-em zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek o 17.15 w hali przy Rogalińskiej 2 w Warszawie.