Siatkarski maraton kadetów Olimpu. 10 setów w dwa dni

Siatkówka 06 grudnia 2020 1 Komentarz

10 setów w 2 dni - taki siatkarski maraton mają za sobą kadeci UKS Olimp Ostrołęka. Ambitnie walcząca drużyna z Ostrołęki mocno napsuła krwi wyżej notowanym rywalom. Po tie-breaku zakończyły się mecze z Czarnymi Radom i MKS MDK Warszawa.

Pierwszym meczem kadetów Olimpu w ten weekend było spotkanie z zajmującym trzecie miejsce w tabeli zespołem Czarnych Radom. Wyżej notowany zespół z Radomia rozpoczął ten mecz lepiej, ale z seta na set podopieczni Renisława Dmochowskiego rozkręcali się i grali z Czarnymi jak równy z równym. Kropkę nad "i" ostrołęczanie postawili w piątej partii, stawiając na odważną grę - a to się opłacało, bo wynik końcowy mówi sam za siebie:

UKS Olimp Ostrołęka - Czarni Radom 3:2 (15:25, 27:25, 26:24, 19:25, 15:12)

Tak cieszyli się siatkarze Olimpu z wygranej nad Czarnymi Radom:

Czasu na odpoczynek nie było wiele, bo w niedzielę odbyło się kolejne spotkanie, z MKS MDK Warszawa. Zawodnicy UKS Olimp podbudowani byli wygraną z Czarnymi i rozegrali kolejne udane spotkanie - tym razem wygrać się nie udało, choć kadeci z Ostrołęki zostawili serce na parkiecie i stoczyli kolejny pięciosetowy bój.  Przegrali jednak 2:3 (18:25, 25:20, 31:29, 23:25, 11:15).