Siatkarskie emocje na plaży. Poznaj zwycięzców

Siatkówka 17 sierpnia 2022 0 Komentarzy

14 sierpnia w ramach Sportowej niedzieli nad Narwią rozegrano wakacyjny turniej siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rywalizowano w trzech kategoriach: Open kobiet, Open mężczyzn oraz chłopców do lat 16.

Rywalizacja na plaży miejskiej skończyła się następującymi rozstrzygnięciami:

• W klasyfikacji chłopców do lat 16 najlepsi okazali się Karol Bryk i Karol Dębek, drugie miejsce zajęli Kuba Jędrzejczyk i Bartek Rakowski, a trzecie Patryk Świder i Dawid Czarnowski.
  • Równolegle na boisku obok wystartowały zmagania w kategoriach Open. Wśród pań najlepsza okazała się para Zuzanna Brewczyńska/Patrycja Parzych.
  • Najlepsi w kategorii Open mężczyzn okazali się Michał Adamczyk oraz Krzysztof Kowalski. W finale pokonali 2:0 parę Bartosz Małkowski/ Damian Kwiatkowski. Na najniższym stopniu podium uplasowała się para Bartosz Dąbrowski/ Przemysław Bałdyga.

Więcej o Sportowej Niedzieli nad Narwią TUTAJ.