zdjecie 8733
zdjecie 8733

Siatkarze Energi u prezydenta Kotowskiego. "Są dumni, że reprezentują Ostrołękę" [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 19 maja 2017 3 Komentarze

Prezydent Janusz Kotowski gościł dziś w Urzędzie Miasta siatkarzy Energi Ostrołęka. Był to czas na podsumowanie minionego sezonu, jak również deklaracje dotyczące kolejnych miesięcy. - Chcemy utożsamiać się z miastem - podkreślił podczas spotkania trener zespołu Mateusz Mielnik.

Zarząd ASPS Net wręczył prezydentowi Januszowi Kotowskiemu medal Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej za wspieranie siatkówki w regionie. Prezydent podziękował za wyróżnienie oraz emocje, jakimi siatkarze w minionym sezonie obdarowali mieszkańców miasta. Życzył też siatkarzom, by w przyszłym sezonie osiągali równie dobre wyniki.

- W zawodnikach wytworzyło się coś takiego, że oni są wręcz dumni, że reprezentują Ostrołękę. Mi osobiście bardzo miło jest oglądać to w jaki sposób podchodzą do Ostrołęki. Jest to zespół dość młody, część zawodników się uczy, część studiuje i jest to bardzo budujące, że są to młodzi ludzie, ale potrafią wiele dokonać - mówił prezes klubu Stanisław Nowaczyk. Słowa prezesa potwierdził także trener Mateusz Mielnik. - Chcemy się utożsamiać z miastem i idzie to w tym kierunku, żeby kibice też utożsamiali się z nami - powiedział.

Zapraszamy do materiału wideo z dzisiejszego spotkania.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
17:55, 19 maja 2017

Gość

Świetny sezon :) Bardzo dobrze że został trener, oby najlepsi zawodnicy też zostali, a do tego dorzucić kilku porzadych siatkarzy i będzie pociecha z tej drużyny. W końcu nie ma tego tandetnego gwiazdorstwa.  


...
19:01, 19 maja 2017

UM

Daniel Obajtek-ENERGA: ,,...firma ma zamiar zrezygnować ze sponsorowania dużych klubów sportowych, a skierować finansowanie na dzieci i młodzież, aby to im dać szansę na rozwój...".
Niestety żle to wróży klubowi i pewnie stąd ta wizyta ,aby prezydent nie zabrał kasy skoro nie było awansu


...
08:54, 20 maja 2017

bul

I znów duża kasaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.