Siatkówka czy piłka ręczna? W sobotę jest w czym wybierać

Inne 15 listopada 2019 2 Komentarze

Dwie dyscypliny sportu, dwa mecze i... ta sama pora. Jutro kibice z Ostrołęki będą musieli wybrać między meczem siatkarzy a piłkarzy ręcznych. Na swoje spotkania zapraszają zarówno SPS Volley, jak i UMKS Trójka.O godzinie 17.00 przenosimy się do hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce, bo to właśnie tam swoje spotkanie rozegrają siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Ich rywalem będzie MUKS Volley Płock. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mają na swoim koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki. Czy uda się wyrównać bilans i odnieść drugie zwycięstwo? Z dopingiem kibiców będzie o to łatwiej.

O tej samej porze, czyli o 17.00, w hali przy ul. Blachnickiego swój mecz rozegra Trójka Ostrołęka. I będzie to spotkanie, które zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ ROKiS Radzymin lideruje grupie III B drugiej ligi. W pierwszym meczu między tymi zespołami padł wynik 29:23 dla Radzymina, ale należy pamiętać, że Trójka przed własną publicznością to  niezwykle groźny zespół. Dlatego przewidujemy, że może być to przednie widowisko.

Przed kibicami trudny wybór i cokolwiek wybiorą... życzymy, by się nie zawiedli!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
00:21, 16 listopada 2019

Kib

A pan "ekspert" miał do takich sytuacji nie dopuszczać żeby o jednym czasie były dwie imprezy sportowe. Znów nawaliłem. Więcej takich ludzi ...

ocena: -         zgłoś
...
09:07, 16 listopada 2019

Gość

To nie "Pan ekspert" ustala tylko klub. Na godziny meczu wpływa wiele czynników, nie wyobrażam sobie żeby mi ktoś narzucał zmianę bo inny klub gra! To kibice zdecydują co chcą oglądać.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.