Skandal podczas turnieju im. Harabasza: Pijani kibole zakłócili porządek - zobacz nagranie! [WIDEO]

Piłka nożna 23 stycznia 2014 Komentarzy

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy o tym, że pijani chuligani zakłócili rozgrywany w hali im. Arkadiusza Gołasia turniej chłopców z rocznika 2001. Okazuje się, że na portalu YouTube znaleźć można nagranie z tego incydentu - jest ono całkiem popularne wśród użytkowników tego portalu. Zobacz wideo!

fot. YoutubeNa nagraniu widać jak grupa zamaskowanych pseudokibiców próbuje zerwać flagę Polonii Warszawa. Dwójka sędziowska poradziła sobie jednak z nimi w bardzo szybki i zdecydowany sposób, udaremniając kradzież. Do sędziów dołączył jeszcze jeden z rodziców i flaga wróciła do kibiców Polonii. Piątka pijanych chuliganów trafiła za to do aresztu. Warto dodać, że większość publiki w hali stanowiły dzieci, uczestnicy tego turnieju.

- Dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócenie porządku publicznego w Hali Widowisko Sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Na miejsce skierowano policjantów wydziału patrolowego. Według wstępnych ustaleń odbywał się tam XX Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza dla chłopców rocznika 2001 i młodszych. W trakcie jednego z meczów na halę weszło pięciu mężczyzn, trzech z nich weszło na boisko chcąc zerwać wiszącą flagę Polonii Warszawa. Jako pierwsi zainterweniowali sędziowie, a następnie rodzice i obsługa hali. Po przybyciu na miejsce policjantów  mężczyźni nadal zachowywali się agresywnie. Chuliganom nie przeszkadzała obecność dzieci, przeklinali. Cała piątka została zatrzymana w areszcie policyjnym. Są to mieszkańcy Ostrołęki w wieku od 17 do 29 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi mając w organizmie od 0,6 do blisko 1,5 promila alkoholu - informował nas o zdarzeniu asp. Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce.  

W portalu YouTube pojawił się film z nagraniem incydentu, zamieszczony przez jednego z użytkowników. Co ciekawe, wideo ma już ponad 35 tysięcy wyświetleń i zostało skomentowane 87 razy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.