Sobota przy Witosa. Narew zagra z odwiecznym rywalem sprzed lat

Piłka nożna 12 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka w sobotnie popołudnie po wielu latach zagra z odwiecznym rywalem sprzed lat. Przeciwnikiem niebiesko-czerwonych w meczu 2. kolejki IV ligi będzie Mazur Karczew.

Spotkanie, można rzec, z gatunku klasyków. Mecze Narwi z Mazurem jeszcze kilkanaście lat temu gwarantowały wiele emocji, niestety - nie tylko tych pozytywnych. Do historii przeszło spotkanie, podczas którego na trybunach działy się dantejskie sceny, co później na lata ukształtowało starcie Mazura z Narwią jako mecz podwyższonego ryzyka.

Zostańmy jednak przy piłce. Narew z Mazurem grała 26 razy. 11 razy górą była Narew, 2 razy był remis, a 13 meczów zakończyło się zwycięstwem Mazura.

W tym sezonie obie ekipy słabo rozpoczęły sezon i czekają na pierwsze zwycięstwo.

Jak będzie w meczu numer 27? Przekonamy się w sobotę 13 sierpnia - pierwszy gwizdek o godz. 16:00 przy Witosa w Ostrołęce. Bilety 10 zł (za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu).

Zobaczcie galerię zdjęć z meczu III ligi Mazur-Narew w kwietniu 2009 r. Narew wygrała wówczas na wyjeździe 1:0 po golu Pawła Jakóbiaka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.