Sopot, Siedlce, Ruda Śląska, Warszawa. Tak startowała Siódemka - poznaj wyniki

Lekkoatletyka 05 września 2019 0 Komentarzy

Na przełomie sierpnia i września zawodnicy ostrołęckiej Siódemki startowali w kilku miejscach w Polsce. Poznaj ich rezultaty.

W środę 28 sierpnia w Sopocie wystartowała Martyna Budziłek, która czasem 3:06,38 o ponad 2 sekundy poprawiła swój rekord życiowy na 1000m.

W piątek 30 sierpnia 8-osobowa reprezentacja wystartowała w Siedlcach w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, tutaj najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51m zajęła 8. miejsce w rywalizacji juniorek młodszych w skoku w dal.

- Izabela Drężek – 15,15s w biegu na 100m,
- Klaudia Pażych – 65,34s w biegu na 400m.

W sobotę 31 sierpnia ponownie startowała Martyna Budziłek, tym razem w Rudzie Śląskiej, gdzie biegała na 1500m osiągając czas 4:53,51s.

W niedzielę 1 września 11 zawodniczek startowało w Warszawie w Memoriale Eugeniusz Lokajskiego. Tego dnia najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal był trzecia -4,73m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek – 9,84m, a trzecie Wiktoria Pyskło – 9,75m. W czołówce swoich konkurencji byli także: